Bc. Eva Jerhotová

  • Smluvní partner společnosti Chytrý Honza a.s./ Bonnet.cz
  • +420 728 420 564
  • ejerhotova@bonnet.cz
Na co se specializuji?
V rámci finančního trhu se na mne klient může obrátit s různou škálou přání a požadavků – od cestovního pojištění, přes odpovědnosti, pojištění aut, bydlení, úrazů, nemocí, investic až po různé úvěry a hypotéky.
V čem jsem jedinečný? Proč právě mě mají klienti poprosit o radu/kontaktovat?
Převážně se zajímám o hypoteční trh, kdy se snažím klientům ušetřit čas při vlastním získávání informací (na internetu či při obíhání jednotlivých bank). Veškeré informace mám pro klienta vždy aktuální a společně hledáme cestu k nejlepší volbě.
Dále se zajímám o bytová družstva, SVJ a firmy.
Co si myslím, že dělám jinak než ostatní poradci?
Při své práci se zaměřuji na dlouhodobost – pravidelný servis, spokojenost, důvěra, přátelství.
Zkušenosti v oboru?
Pro oblast finančního poradenství jsem se rozhodla v roce 2009 při studiu JČU v Českých Budějovicích - byla to skvělá příležitost pro získání praxe v oboru a také možnost zocelit zkušenosti při jednání s lidmi. Po ukončení studia se oboru věnuji na 100% a mou vizí je maximalizovat spokojenost klientů a spolupracovníků, kterým předávám své dosavadní zkušenosti.
Proč spolupracuji právě se společností Bonnet?
Společnost Bonnet byla pro mne, dovolím si říci, nejlepší volbou, kterou jsem v rámci poradenství mohla udělat. Od začátku se mi líbil přístup, který pro své spolupracovníky nabízí, ať už jde o systém vzdělávání, pevné zázemí, dobré jméno, široké portfolio partnerů a kontaktů, tak i fakt, že máme k dispozici online portál s poptávanými službami.
NAPIŠTE NÁM VAŠE HODNOCENÍ