Ing. Jana Stehlíková

  • Smluvní partner společnosti Chytrý Honza a.s./ Bonnet.cz
  • +420 723 750 866
  • jstehlikova@bonnet.cz
Proč právě mě máte kontaktovat? V čem jsem jedinečný?
Nepracuji pro banky a pojišťovny, ale pro lidi.
Podepsáním smlouvy, ať už doplňkového penzijního spoření, povinného ručení, úvěru apod. má práce s klientem právě začíná. A sice v podobě servisních služeb. Pomáhám klientům s řešením pojistných událostí, dostávají ode mě potřebné formuláře, společně hlásíme pojistné události a pravidelně zasílám novinky z finančního trhu.
Nevíte, jakým způsobem nahlásit škodu na majetku či jinou pojistnou událost? A nejste mým klientem? Nevadí. I takto může začít naše spolupráce.
Zkušenosti v oboru?
Od roku 2007 jsem studovala vysokou školu, kde jsem se mimo jiné věnovala oboru bankovnictví a pojišťovnictví. Jako finanční poradce pracuji od roku 2013. V tomto oboru není důležité, kolik let se tomu věnujete, ale jak intenzivně. S každým člověkem přichází nové zkušenosti.
Proč spolupracuji právě se společností Bonnet?
Krátkodobá spolupráce v konkurenční společnosti mě naučila, jak se finanční poradenství dělat nemá. Díky této zkušenosti jsem začala hledat na trhu silné hráče. Po dlouhých úvahách a porovnávání podmínek ostatních společností jsem se rozhodla pro Bonnet.
Skvělé zázemí, výborný kolektiv, spravedlivý a propracovaný kariérní systém včetně provizních podmínek, a nezkažené jméno. To je Bonnet. Klademe velký důraz na vzdělané poradce a profesionalitu.
NAPIŠTE NÁM VAŠE HODNOCENÍ