Lukáš Mandík

  • Smluvní partner společnosti Chytrý Honza a.s./ Bonnet.cz
  • +420 774 823 674
  • lmandik.bonnet@gmail.com
Proč právě mě máte kontaktovat? V čem jsem jedinečný?
Klienti mě kontaktují především v problematice řešení vlastního bydlení, s cílem vyjednat lepší podmínky, než jaké si ve své bance vyjednají sami. Šetřím jim čas a starosti při komunikaci se společnostmi na trhu. Pro klienty řeším zajištění příjmu tak, aby v každé životní situaci dávalo smysl. Výsledky, které moji klienti dostanou, jsou pro mě to nejdůležitější.
Cení si u mě především spolehlivosti, lidského přístupu a pomoci v každém ohledu. Udržuji si s nimi profesionální a dlouhodobý vztah, na kterém si v poradenství zakládám. Budu rád, když se přesvědčíte sami.
Zkušenosti v oboru?
Do oboru jsem se dostal při studiu vysoké školy EKONOMICKÉ A FINANČNĚ-PORADENSKÉ v roce 2012. Zde jsem poprvé poznal rozdíl mezi studiem a praxí. Získal jsem spoustu nových zkušeností v oblasti finančního trhu a hlavně atestaci u ČNB. Nyní vedu tým poradců a v kariéře dosahuji vyšších manažerských pozic.
Proč spolupracuji právě se společností Bonnet?
Po několika zkušenostech v jiných finančně-poradenských společnostech, kde je důležité s klientem alespoň nějaký produkt uzavřít, jsem otevřel oči a zamyslel se, co chci, aby moji klienti ode mne získali. Po detailním průzkumu finančních společností jsem usoudil, že Chytrý Honza a.s. nebo- li Bonnet mi dává vše potřebné, abych své klienty postupně zdokonalil, jak se svými financemi zacházet, aby si byli schopni plnit v životě většinu svých cílů.
NAPIŠTE NÁM VAŠE HODNOCENÍ