Ing. Lenka Žáková

  • Smluvní partner společnosti Chytrý Honza a.s./ Bonnet.cz
  • +420 774 116 797
  • lzakova@bonnet.cz
Proč právě mě máte kontaktovat? V čem jsem jedinečný?
Při mé činnosti se zaměřuji na kvalitní práci a především na dlouhodobý servis. Klientům jsem schopna porovnat veškeré neživotní i životní pojištění, hypoteční úvěry, stavební i penzijní spoření. A to nezávisle od všech finančních partnerů z finačního trhu.
Zkušenosti v oboru?
V oblasti finančního poradenství působím od roku 2008. Již během studia na Jihočeské univerzitě Ekonomické fakulty jsem se zajímala o práci, která by byla praxí v ekonomickém oboru a zároveň se dala zvládnout při studiu VŠ. Využila jsem možnosti pracovat jako finanční konzultant a následně jako vedoucí svého týmu. V roce 2013 jsem dostudovala inženýrské studium a dnes se věnuji finančnímu poradenství naplno. Současně se zaměřuji na rozšiřování spokojené klientely, profesionálního týmu a s tím je spojené rozšiřování poboček po jihočeském kraji.
Proč spolupracuji právě se společností Bonnet?
Již několik let spolupracuji s firmou Bonnet.cz. K hlavním důvodům spolupráce patří nezávislost mezi finančními partnery. Můžu vybírat z velkého množství bank, hypotečních bank, pojišťoven, penzijních společností, stavebních spořitelen. Dálším důvodem spolupráce je on-line systém pro získávání nových klientů (Chytrý Honza) a sjednávání smluv, spravedlivý kariérní systém bez nutnosti obhajování pozic, zajímavé provize, aktivní vzdělávání a především dobré jméno firmy.
NAPIŠTE NÁM VAŠE HODNOCENÍ